Balkónové a terasové okapové systémy s odvětranou podlahou na terčích

balkonovy-terasovy-profil-R31

Balkónový a terasový profil R31

Profil R31 je okapním ukončovacím profilem okrajů balkónů a teras s keramickou dlažbou. Profil je vyroben z hliníku a povrchově chráněn polyesterovým povlakem. Používá se v systémech spojených s keramickou dlažbou. Tvar profilu umožňuje jeho těsné spojení s izolací a keramickou dlažbou.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R36

Balkónový a terasový profil R36

R36 profil je vyroben z vysoce kvalitního hliníku potaženého polyesteru, poskytuje dokonalou odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Je určen pro dokončení okraje teras, balkónů a schodišťových stupňů z dvojité odvětrané podlahy při použití tlusté vrstvy keramiky, kamene nebo betonu s podkladovými terči SMART.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R60

Balkónový a terasový profil R60

Profil R60 je okapním ukončovacím profilem okrajů teras nad vytápěnými prostory, nebo okrajů teras přímo nad úrovní terénu s kamennou, betonovou nebo keramickou dlažbou. Profil je vyroben z hliníku a povrchově chráněn polyesterovým povlakem. Používá se v s volitelnou hydroizolací mimo hydroizolační fólie na bázi PVC.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R60G

Balkónový a terasový profil R60G

Okapový profil R60G je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny pokryté polyesterovým povlakem zajišťujícím plnou odolnost vůči korozi a povětrnostním vlivům. Je určen k ukončení okrajů teras a balkonů se zdvojenou odvětranou podlahou
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R61

Balkónový a terasový profil R61

R61 je okapním ukončovacím profilem okrajů balkónů a teras s keramickou dlažbou nebo nízkých terčích SMART. Profil je vyroben z hliníku a povrchově chráněn polyesterovým povlakem. Používá se v systémech spojených s keramickou dlažbou nebo pro nízké terče SMART. Tvar profilu umožňuje jeho těsné spojení s izolací.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R80

Balkónový a terasový profil R80

Profil R80 je používaný na terasách z kamenných, betonových nebo keramických tlustých dlaždic pokládaných na podkladových terčích UNI nebo SMART a SMART Plus. Je vyroben z materiálů prvotřídní kvality, které zaručují plnou odolnost vůči korozi a hermetické spojení, s vrstvou hydroizolace, vyrobené volitelně z bituminózních materiálů, živičných nebo minerálních těsnicích malt. Používá se v systémech s hydroizolačními fóliemi na bázi PVC.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R80G

Balkónový a terasový profil R80G

Profil R80G je používaný na terasách z kamenných, betonových nebo keramických tlustých dlaždic pokládaných na podkladových terčích UNI nebo SMART a SMART Plus. Je vyroben z materiálů prvotřídní kvality, které zaručují plnou odolnost vůči korozi a hermetické spojení, s vrstvou hydroizolace, vyrobené volitelně z bituminózních materiálů, živičných nebo minerálních těsnicích malt. Používá se v systémech s hydroizolačními fóliemi na bázi PVC.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R91

Balkónový a terasový profil R91

Profil okapu R91 je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s polyesterovým povlakem, který poskytuje velmi vysokou odolnost proti korozi a povětrnostním podmínkám. Je určen pro dokončování hran teras a balkonů se zvýšenou (větranou) podlahou na nastavitelných podpěrách RODAPAD.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R92

Balkónový a terasový profil R92

Profil okapu R92 je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s polyesterovým povlakem, který poskytuje velmi vysokou odolnost proti korozi a povětrnostním podmínkám. Je určen pro dokončování hran teras a balkonů se zvýšenou (větranou) podlahou na nastavitelných podpěrách RODAPAD.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R92G

Balkónový a terasový profil R92G

Profil okapu R92G je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s polyesterovým povlakem, který poskytuje velmi vysokou odolnost proti korozi a povětrnostním podmínkám. Je určen pro dokončování hran teras a balkonů se zvýšenou (větranou) podlahou na nastavitelných podpěrách RODA PAD. Možnost montáže žlabového systému GR65.
Podrobné informace
pritlacny-soklovy-profilovy-system-R1-R2

Přítlačný soklový profilový systém R1R2

Hliníkový profil R1 je určen pro použití na soklových stěnách sousedících s balkony a terasami, jakož i na atiku, podkroví atd. Používá se k upevnění hydroizolačních materiálů, jako jsou střešní plsť, PVC membrána, TPO, EPDM atd., Aby byly chráněny před sklouznutím nebo odtržením.
Podrobné informace

Přítlačná lišta PP

Hliníková Přítlačná lišta RODA RENOPLAST PP37 nebo PP32 je určen k použití na soklové stěny, protipožární stěny a parapety atd. Používá se k upevnění okrajů hydroizolačních rolí, jako je dehtový papír, PVC, TPO, EPDM membrány atd., Aby byly chráněny proti sklouznutí nebo odtržení od podkladu.
Podrobné informace