Balkónové a terasové okapové systémy s podlahou na lepidlo

balkonovy-terasovy-profil-R30

Balkónový a terasový profil R30

Profil R30 je vyroben z vysoce kvalitního hliníku potaženého polyesteru, poskytuje dokonalou odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Je určen pro dokončení okraje teras, balkónů a schodišťových stupňů s podlahou z keramických obkladů. Tvar profilu umožňuje těsnění s izolací a keramickou podlahou. Otvory umístěné podél profilu, odvádějí vlhkost od podlahy.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R32

Balkónový a terasový profil R32

Profil R32 je vyroben z vysoce kvalitního hliníku potaženého polyesteru poskytuje dokonalou odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Je určen pro dokončení okraje teras balkónů a schodišťových stupňů s podlahou z keramických obkladů. Tvar profilu umožňuje těsnění s izolací a keramickou podlahou. Otvory umístěné podél profilu, odvádějí vlhkost od podlahy.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R35

Balkónový a terasový profil R35

Profil R35 je vyroben z vysoce kvalitního hliníku potaženého polyesteru, poskytuje dokonalou odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Je určen pro dokončení okraje teras, balkónů a schodišťových stupňů s podlahou z keramických obkladů. Tvar profilu umožňuje těsnění s izolací a keramickou podlahou. Otvory umístěné podél profilu, odvádějí vlhkost od podlahy. Profil R35 umožňuje instalaci rýnového systému GR50.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R40

Balkónový a terasový profil R40

Profil R40 je okapním ukončovacím profilem okrajů balkónů a teras s keramickou dlažbou. Profil je vyroben z hliníku a povrchově chráněn polyesterovým povlakem. Používá se v systémech spojených s keramickou dlažbou. Tvar profilu umožňuje jeho těsné spojení s izolací a keramickou dlažbou. Konstrukce profilu dodatečně umožňuje systémově namontovat okap.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R100

Balkónový a terasový profil R100

Profil R100 je nejjednodušším okapním ukončovacím profilem okrajů balkónů a teras s keramickou dlažbou. Profil je vyroben z hliníku a povrchově chráněn polyesterovým povlakem Používá se v izolačních systémech spojených s keramickou dlažbou.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R100G

Balkónový a terasový profil R100G

Profil okapu R100G je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny pokryté polyesterovým povlakem, což zajišťuje úplnou odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Je určen pro dokončování hran teras a balkonů tenkovrstvou pryskyřičnou podlahou. Okapový pás integrovaný s profilem R10G umožňuje instalaci okapového systému GR50.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R301

Balkónový a terasový profil R301

Profil R301 je okapním ukončovacím profilem okrajů balkónů a teras s keramickou dlažbou. Profil je vyroben z hliníku a povrchově chráněn polyesterovým povlakem. Používá se v systémech spojených s keramickou dlažbou.
Podrobné informace