Schodové profily

schodovy-profil-SC

Schodový profil SC

Profil, který umožňuje dokončit okraj schodišťových stupňů s keramickou dlažbou. Jeho unikátní design umožňuje dokončovací jeden profil při hraně mezi běhounem a stoupačky, běhounu a lícním schodem. Přechod mezi hranami se provádí ohnutím profilu, který poskytuje vysokou pevnost a příjemný vzhled. Kromě toho, tvar profilu a umístěny podél profilu, otvory umožňují vlhkosti vytéct ze schodiště pokrývající v okrajové části.
Podrobné informace
schodovy-profil-SP

Schodový profil SP

Profil ze slitin hliníku, pokrytý antikorozní vrstvou a lakovým lakem, je určen k ukončení hran schodišťových stupňů silno vrstvými dlaždicemi přírodního kamene nebo jiné. Umístěné na podkladových terčích SMART. Profil je navržen pro odvod vody / vlhkosti zpod opláštění díky odtokovým otvorům. Profil je tvarován takovým způsobem, že dlaždice chrání přední hranu před poškozením.
Podrobné informace
schodovy-profil-SZ

Schodový profil SZ

Profil, který umožňuje dokončit okraj schodišťových krytin „kamenný koberec“, při tloušťce vrstvy 10 mm nebo 15 mm Unikátní konstrukce umožňuje dokončit oba okraje jednoho profilu mezi běhounem a stoupačky a běhounu schodiště a tvář. Přechod mezi hranami se provádí ohýbáním profilu, který poskytuje vysokou odolnost a estetický vzhled. Otvory umožňují odvést vlhkost otvory podél profilu.
Podrobné informace
schodovy-profil-v-led

Schodový profil V-LED

Schodový profil V LED je určen pro zakončení hran schoďišťových stupňů s funkcí jejich osvětlení
Podrobné informace
schodovy-profil-c-led

Soklový profil C-LED

Hliníkový soklový profil C LED je určen k ukončení hran soklů na balkonech a terasách
Podrobné informace