Balkónové a terasové systémy s pryskyřičnou podlahou

balkonovy-terasovy-profil-R10

Balkónový a terasový profil R10

Profil R10 je okapním ukončovacím profilem okrajů balkónů a teras s tenkovrstvou pryskyřicovou podlahou (tloušťka 2 – 4 mm). Profil je vyroben z hliníku a povrchově chráněn polyesterovým povlakem.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R10G

Balkónový a terasový profil R10G

Profil okapu R10G je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny pokryté polyesterovým povlakem, což zajišťuje úplnou odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Je určen pro dokončování hran teras a balkonů tenkovrstvou pryskyřičnou podlahou. Okapový pás integrovaný s profilem R10G umožňuje instalaci okapového systému R50.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-r20

Balkónový a terasový profil R20

Profil R20 je okapním ukončovacím profilem okrajů balkónů a teras s drenážní pryskyřicovou dlažbou. Profil je vyroben z hliníku a povrchově chráněn polyesterovým povlakem. Používá se v systémech s podlahou vyrobenou jako směs polyuretanové pryskyřice a barevného přírodního kameniva.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-R20G

Balkónový a terasový profil R20G

Profil okapu R20G je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny pokryté polyesterovým povlakem, což zajišťuje úplnou odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Je určen pro dokončování hran teras a balkonů pryskyřičnou podlahou. Okapový pás integrovaný s profilem R20G umožňuje instalaci okapového systému GR50.
Podrobné informace
balkonovy-terasovy-profil-SZ

Balkónový a terasový profil SZ

SZ 10 je profil, který umožňuje ukončit okraj schodišťových krytin „kamenný koberec“, při tloušťce vrstvy 10 mm.
SZ 15 je profil, který umožňuje dokončit okraj schodišťových krytin „kamenný koberec“, při tloušťce vrstvy 15 mm.
Podrobné informace