Podkladové terče a terasové podložky

podkladovy-terc-uni

Podkladový terč UNI

UNI jsou systémové terasové podkladové terče s výškou 12mm pro pokládání terasových dlaždic přímo na hydroizolaci (lepenka, PVC membrána, EPDM, jiné). Podkladový terč UNI má možnost vyrovnání v rovině mezi podkladem a podložkou a mezi podložkou a terasovou dlaždicí.
Podrobné informace
terasova-podlozka-smart-2

Terasové podložky SMART

SMART Terasové podložky jsou součástí systému, který umožní odvodnění vody z balkónu a terasy. Zajišťují stabilní podporu pod panel kamene, betonu nebo keramiky. Vytvoření prostoru mezi podkladovou deskou a dlažbou, pro odtékání dešťové vody. Obvykle se používá pro podklad hydroizolační fólie EPDM, PVC nebo minerální těsnící malty. Terasové podložky SMART lze instalovat v průběhu celého roku, pokud dovolí počasí.
Podrobné informace
rektifikacni-terc-rodapad

Rektifikační terč RODAPAD

RODA RENOPLAST s.r.o. terče RODAPAD umožňují provádění opláštění teras a balkonů s bodovým odtokem vody, např. propustky nebo kabelové kanály, např. profily R 91 nebo R 92. Terče lze také použít v místnostech pro konstrukci podlahových povrchů. Poskytují stabilní podporu položeným kamenným, betonovým, keramickým a kompozitním deskám vhodným pro použití, vytvářejí prostor mezi podkladem a dlaždicí pro odtok dešťové vody, instalační uspořádání nebo prozvýšení úrovně podlahy
Podrobné informace